OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: Mob.: +420 606 676 531 Tel.: +420 573 501 742 | info@salvatorstrechy.cz

Poptejte novou krytinu

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

proč právě hliníkovou střešní krytinu TORNERO?

1. Nejkvalitnější hliníková krytina s životností až 100 let

Největší výhodou hliníkové střešní krytiny TORNERO je dlouhá životnost až 100 let.

Záruku kvality dává také vstupní materiá - hliníkový plech z válcovny norského výrobce HYDRO!! Vynikající úprava plechu STUCCO zajištuje zpevnění krytiny, minimalizuje hlučnost a zamezí odrazu slunečních paprsku.

Na materiál střešní krytiny TORNERO poskytujeme záruku 40 let. Na stálobarevnost povrchu krytiny ve smyslu nerovnoměrné změny odstínu poskytujeme záruku 15 let.

2. Nízká hmotnost a snadná montáž

Hliníková krytina TORNERO váží pouhých 2,40 kg na m2. Vyniká snadnou a rychlou montáží a je vhodná na všechny typy střešních plášťů. Velkou předností je až 20x nižší zatížení konstrukce střešního pláště oproti páleným nebo betonovým krytinám a má 2x nižší hmotnost než krytiny z pozinkovaného plechu.

3. Extrémní odolnost

Hliníková krytina TORNERO je vysoce kvalitní a extrémně odolná proti všem povětrnostním vlivům. Odolává kroupám, mrazům, silným větrum i vysokým teplotám. Díky kvalitnímu estetickému provedení a speciálnímu lakování je zárukou exkluzívního vzhledu Vaší strechy.

NA NOVÝ DŮM - NOVÁ KRYTINA TORNERO


Složení hliníkové střešní krytiny TORNERO

Složení hliníkové střešní krytiny TORNERO

Objednaný materiál dodáme na místo určené odběratelem (možnost odběru objednávky vlastní dopravou). Vykládka musí být provedena speciálním zařízením, není-li k dispozici, pak ručně příslušným množstvím osob, aby nedošlo k poškrábání, deformaci, případně jiným poškozením (v souladu s instrukcemi pro skladování a garančními podmínkami).

Materiál musí být uložen na suchém a vzdušném místě, v bezpečné vzdálenosti od agresivních látek (hnojiva, kyseliny). Nesmí být také v bezprostředním kontaktu s podlahou. Materiál je zabezpečen ochrannou fólií a nesmí být vystaven slunečnímu záření (je potřeba pamatovat na okamžité sundání fólie). Doporučuje se neskladovat zakoupený materiál déle, než 3 měsíce.

Pro montáž plechu doporučujeme speciální samořezné vruty s podložkou EPDM (výjimečná odolnost v podmínkách nízkých a vysokých teplot). Doporučené množství šroubů pro montáž je 5-8 ks na m2 střechy. Plechy je nutno stříhat speciálními prostřihovacími nůžkami (Nibler). Nepoužívat žádné nářadí, které se při činnosti zahřívá! Po dokončení prací je nutné odstranit veškeré zbytky materiálu z povrchu plechu.