OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: Mob.: +420 606 676 531 Tel.: +420 573 501 742 | info@salvatorstrechy.cz

Poptejte novou krytinu

∆ KLIKNI na POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ ∆

proč právě hliníkovou střešní krytinu TORNERO?

1. Nejkvalitnější hliníková krytina s životností až 90 let

Největší výhodou hliníkové střešní krytiny TORNERO je dlouhá životnost až 90 let a velmi nízká hmotnost.

202005_tornero_zivotnost.png

Zárukou kvality je vstupní materiál – speciální hliníkový plech od norského výrobce HYDRO. Vynikající povrchová úprava plechu „STUCCO“ zajištuje zpevnění krytiny, minimalizuje hlučnost střešního pláště, zamezí odrazu slunečních paprsků a tvoří exkluzivní střechu Vaší stavby.

Na všechny střešní krytiny TORNERO poskytujeme záruku 60 let. 

202005_tornero_zaruka_material.png

2. Nízká hmotnost a snadná montáž

Hliníková krytina TORNERO váží pouhých 2,40 kg na metr čtvereční, montáž krytiny je rychlá a snadná. Krytiny TORNERO jsou vhodné pro všechny typy střešních plášťů. Další velkou předností je až 20x nižší zatížení střešní konstrukce oproti páleným nebo betonovým krytinám. 

3. Extrémní odolnost

Hliníková krytina TORNERO je vysoce kvalitní a extrémně odolná proti všem povětrnostním vlivům. Je velmi odolná kroupám, mrazům, silným větrům, vysokým teplotám i UV záření. Díky kvalitnímu estetickému provedení a speciálnímu lakování je zárukou exkluzívního vzhledu Vaší střechy.


Složení hliníkové střešní krytiny TORNERO

Povrchová úprava STUCCO

Je výjimečně tvarovaný povrch materiálu (jako pomerančová kůra), který vytváří exkluzivní vzhled, lépe tlumí zvuky dešťových kapek a zajišťuje vysoký komfort užívání.

Hliníkový plech TORNERO je:

202005_tornero_sticker_1.png

Velmi lehký

Jeho hustota je pouze 2,7 g/m3, což umožňuje navrhnout lehčí stavební konstrukci a zvýšit úspory ve stavebních nákladech.

202005_tornero_sticker_2.png

100% obnovitelný

Ekologický materiál, plně recyklovatelný, během celé své životnosti neztrácí své původní vlastnosti.

202005_tornero_sticker_3.png

Odolný a tvárný

Pevnost v taku u současně vyráběných hliníkových slitin je srovnatelná s ocelí. Hliník je díky nepříznivým povětrnostním podmínkám odolný, proto se v mnoha případech stává přirozenou volbou.

202005_tornero_sticker_4.png

Plastický

Pro pokrývače je měkký a snadno zpracovatelný. Díky vysoké plastičnosti se z hliníku může vytvořit téměř jakýkoli klempířský produkt.

202005_tornero_sticker_5.png

Odolný vůči korozi

Hliník se automaticky pokrývá tenkou vrstvou kyslíku, která zabraňuje další oxidaci - regeneruje se.


Skladování hliníkové střešní krytiny TORNERO

Pokud krytinu nebudete ihned montovat na střešní konstrukci, musí být uložena na suchém a větraném místě v bezpečné vzdálenosti od agresivních látek (hnojiva, kyseliny).

Pro montáž všech krytin TORNERO Vám dodáme speciální samořezné vruty, ve stejné barvě jako je krytina, s podložkou EPDM, která má výjimečnou odolnost proti teplotám a vodě. Doporučujeme pro montáž 5-8 ks šroubů na 1 m2 krytiny.

Krytinu je nutno stříhat speciálními prostřihovacími nůžkami Nibler. Na stříhání se nesmí používat frikční brusky anebo řezání pilou na kovy. Po dokončení prací je nutné odstranit veškeré zbytky materiálu z povrchu plechu a řezné plochy ošetřit opravným lakem, který ke krytinám dodáváme.