OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: Mob.: +420 606 676 531 Tel.: +420 573 501 742 | info@salvatorstrechy.cz

Poptejte novou krytinu

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Hliníková střešní krytina TORNERO

Hliníková střešní krytina TORNERO je nejnovější a nejluxusnější výrobek ze všech dostupných plechových krytin na českém trhu.  Kombinuje v sobě výhody plechových krytin jako je malá hmotnost a rychlá montáž a klasický vzhled formátu běžných střešních tašek.

Je vyrobena z hliníkového plechu od Norského výrobce HYDRO, jež je jedním z největších globálních výrobců litých, válcovaných a extrudovaných hliníkových produktů, nejen pro stavební průmysl.

Hliník je upraven manganem a hořčíkem, aby docílil větší pevnosti a životnosti. Dále je speciálně upraven mechanickým zpevněním  STUCCO, které výborně odolává všem povětrnostní vlivům, dává střeše přirozený vzhled a navíc odráží hluk z vnějšího okolí. Tato speciální úprava povrchu odráží sluneční paprsky a nevzniká tak nepříjemný odlesk slunečních paprsků. Hliníková krytina TORNERO je nalakována speciální barvou na hliník, která se vyznačuje vynikající životností, pevností a tvrdostí a zajišťuje ochranu proti poškození střechy.  Životnost krytiny TORNERO je 95 let a naše společnost Vám na ni poskytuje 40 let záruky na materiál.


Proč právě hliníkovou střechu?

Hliník je recyklovatelný barevný kov. Jeho použitím minimalizujeme zátěž pro životní prostředí.

Hliník je extrémně lehký. Oproti ocelovým střešním krytinám má více jak 2x nižší hmotnost (cca 2kg / m2). Použitím hliníkové střešní krytiny TORNERO ulevíte konstrukci vašeho domu.

Hliníková krytina TORNERO nerezaví - resp. koroze (oxid hlinitý), která může vzniknout při případném poškození ochranné vrstvy laku, vytváří přirozenou ochrannou vrstvu a brání tak škodlivému působení vnějších vlivů.

Hliníková střešní krytina TORNERO je vyrobena z plechu norského výrobce HYDRO. Tento materiál je slitinou hliníku  s příměsí manganu a hořčíku ve speciálním poměru, zaručující ty nejlepší užitné vlastnosti.

Hliníková střešní krytina TORNERO je opatřena povrchovou úpravou STUCCO, jenž dá vaší střeše nevšední rustikální vzhled. Tato struktura povrchu snižuje hlučnost při dešti a láme sluneční paprsky tak, že nevzniká nepříjemný efekt „lesklé“ střechy.


Záruka, která nadchne 

Právě díky tomu nejkvalitnějšímu materiálu a moderní technologii výroby si můžeme dovolit nabídnout vám na hliníkovou střešní krytinu TORNERO ty nejlepší záruční podmínky. Tady jsou:

40 let záruka na materiálZáruka 40 LET
Na perforaci plechu v důsledku oxidace či protékání a odlupování povrchové úpravy v závislosti na vlastnostech produktu.

 
 
 
 

  

15 let záruka na stálobarevnostZáruka 15 LET
Na stálobarevnost povrchu krytiny ve smyslu nerovnoměrné změny barevného odstínu.

 

 

 

 


Složení hliníkové střešní krytiny TORNERO

Složení hliníkové střešní krytiny TORNEROObjednaný materiál dodáme na místo určené odběratelem (možnost odběru  objednávky vlastní dopravou). Vykládka musí být provedena speciálním zařízením,  není-li k dispozici, pak ručně příslušným množstvím osob, aby nedošlo k poškrábání,  deformaci, případně jiným poškozením (v souladu s instrukcemi pro skladování a garančními podmínkami).

Materiál musí být uložen na suchém a vzdušném místě, v bezpečné vzdálenosti od agresivních látek (hnojiva, kyseliny). Nesmí být také v bezprostředním kontaktu s podlahou. Materiál je zabezpečen ochrannou fólií a nesmí být vystaven slunečnímu zárení (je potřeba pamatovat na okamžité sundání fólie). Doporučuje se neskladovat zakoupený materiál déle, než 3 měsíce.

Pro montáž plechu doporučujeme speciální samořezné vruty s podložkou EPDM (vyjímečná odolnost v podmínkách nízkých a vysokých teplot). Doporučené množství šroubů pro montáž je 5 - 8 ks na m2 střechy. Plechy je nutno stříhat speciálními prostřihovacími nužkami (Nibler). Nepoužívat žádné nářadí, které se při činnosti zahřívá! Po dokončení prací je nutné odstranit veškeré zbytky materiálu z povrchu plechu.


EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.